Legyen szó szezonális cseréről, TPMS programozásról vagy precíziós centrírozásról, Budapest X. kerületi szervizünkben 20 év tapasztalatával és modern gépparkkal várjuk. Nálunk az Ön biztonsága és abroncsai élettartama az elsődleges szempont.
A gumiabroncs-szerviz nálunk nem csak a kerekek cseréjét jelenti. Egy komplex, biztonsági szempontok alapján felépített folyamatot követünk minden egyes autónál.
Minden szervizt alapos vizsgálattal kezdünk: ellenőrizzük a profilmélységet, a DOT számot (gyártási idő) és az oldalfal épségét. Ha rendellenes kopást látunk, azonnal jelezzük, mert ez futómű-problémára utalhat, ami tönkretenné az új abroncsokat is.
Az autót a kijelölt emelési pontokon, professzionális csápos emelővel emeljük fel. A kerekeket kalibrált légkulccsal vesszük le, ügyelve arra, hogy ne sérüljenek a kerékcsavarok és a felni díszítőfelületei.
Modern gumiszerelő gépünkkel az abroncsot anélkül távolítjuk el vagy szereljük fel, hogy a fém a fémhez érne. Speciális szerelőpasztát használunk, amely segít az abroncs pontos illeszkedésében és megvédi a gumi peremét a sérülésektől.
Minden szerviznél ellenőrizzük a gumiabroncs-nyomásellenőrző rendszert (TPMS). Szükség esetén cseréljük a szeleptűt vagy a tömítőgyűrűket, és diagnosztikai eszközzel ellenőrizzük a szenzorok akkumulátorának állapotát és jeladását.
A kerekeket mikroprocesszoros kiegyensúlyozó gépen hozzuk egyensúlyba. Az 5 grammos mérési pontosság garantálja, hogy autópálya-tempónál se remegjen a kormány, és a futómű alkatrészei ne kapjanak felesleges ütéseket.
Ez a legfontosabb lépés: a kerekeket minden esetben kalibrált nyomatékkulccsal húzzuk le a gyári értékre. Ez megakadályozza a csavarok túlhúzását vagy kilazulását, és védi a féktárcsákat a vetemedéstől. Nálunk ez nem opció, hanem alapkövetelmény.
Nem csak "gumizunk". Komplex technológiai hátteret és szakmai felelősséget vállalunk minden autónál.
Berendezéseink alkalmasak a legmodernebb defekttűrő (RunFlat) abroncsok és a nagyméretű, érzékeny alufelnik biztonságos kezelésére is.
Rendelkezünk a szükséges diagnosztikai szoftverekkel szinte minden autómárkához. Programozunk, tanítunk és cserélünk keréknyomás-szenzorokat.
Szigorúan betartjuk a gyártói előírásokat. Nem bízunk a "légkulcs érzésben", csak a kalibrált mérésben, hogy autód biztonságos maradjon.
Minden felszerelés előtt megtisztítjuk a felfekvő felületeket. Egy pici kosz a kerékagy és a felni között vibrációt és fékrázást okozhat.
Minden elvégzett szerviztevékenységre garanciát vállalunk. Ha bármilyen vibrációt érez a szerviz után, soron kívül orvosoljuk a problémát.
Nálunk nincsenek "centrírozási felárak" vagy "súly-díjak". Az áraink minden szükséges anyagot és munkát tartalmaznak, amit az elején megbeszéltünk.
A gumiabroncs-szerviz sokkal több, mint a gumik cseréje. Íme három eset, ahol a szakértelem és a figyelem mentette meg az ügyfél abroncsait vagy éppen a biztonságát.
Az ügyfél azzal érkezett, hogy egy másik szervizben történt gumicsere óta folyamatosan világít a keréknyomás-ellenőrző lámpája. Azt mondták neki, hogy "majd elalszik magától", de 200 km után sem történt meg. A nyomásértékek az autón megfelelőek voltak.
Diagnosztikai eszközünkkel kiderült, hogy a bal első szenzor nem ad jelet. A gumi leszerelése után láttuk meg a hibát: a korábbi szerviznél a szerelővas megsértette a szenzor házát, és az beázott. Kicseréltük a szenzort egy gyári értékre programozott darabra, és 5 perc alatt feltanítottuk az autó rendszerére. A hiba azonnal megszűnt.
Ügyfelünk autópályán erős rázkódást érzett a kormányon. Előtte két szervizben is centrírozták a kerekeket, de a hiba maradt. Azt mondták neki, biztos a futóművel van baj, mert a gépük nullát mutatott.
Nálunk az alapos tisztítással kezdődött a folyamat. A felni belső peremén olyan kemény, ráégett fékpor-réteg volt, amit a hagyományos mosás nem vitt le. Miután drótkoronggal fémtisztára pucoltuk a felni belső oldalát és a kerékagyat, a centrírozógépünk azonnal mutatott 25 gramm eltérést. A tisztítás és az újrasúlyozás után a vibráció teljesen megszűnt.
Az ügyfél szezonális cserére jött. A leszerelt nyári gumikon észrevettük, hogy a belső szélük sokkal jobban elkopott, mint a külső. Az ügyfélnek nem tűnt fel, mert kívülről még jónak látszott a profilmélység.
Azonnal jeleztük, hogy a futómű-beállítás hibás (túlzott összetartás vagy dőlés). Felhívtuk a figyelmet: ha feltesszük az új téli gumikat anélkül, hogy a futóművet beállíttatná, 2000 km alatt tönkremennek azok is. Az ügyfél megköszönte a figyelmeztetést, elvégeztettük a beállítást, így a biztonság és a gazdaságosság is megmaradt.
Mindent összeszedtünk, amit a gumik karbantartásáról és a biztonságos közlekedésről tudni érdemes.
Személyesen, telefonon és online is várjuk. Budapest X. kerületi szervizünkben előkészített időpontokkal garantáljuk a gyors és precíz munkavégzést.
| Hétfő | ZÁRVA |
| Kedd – Péntek | 07:00 – 12:00 | 13:00 – 17:00 |
| Szombat / Vasárnap | ZÁRVA |