Szög, csavar vagy ismeretlen eredetű nyomásvesztés? Budapest X. kerületi szervizünkben szakszerű, belső technológiás javítással mentjük meg az abroncsot, legyen szó személyautóról, kisteherautóról vagy defekttűrő (RunFlat) gumiról.
A defektjavítás nálunk nem csak egy "dugó" behúzását jelenti. A biztonságod érdekében minden abroncsot leszerelünk és belülről is megvizsgálunk, mielőtt végleges javítást végeznénk.
Első lépésként megkeressük a sérülés helyét (szög, csavar vagy vágás). Megvizsgáljuk a gumi oldalfalát is: ha az abroncsot "laposon" hajtották, és az oldalfal belül megégett vagy szétmorzsolódott, a gumi már nem javítható biztonságosan.
A gumit minden esetben leszereljük a felniről. Csak így látható a belső kordszálak állapota és a sérülés tényleges iránya. Sokszor a szög ferdén fúródik be, amit kívülről nem lehet precízen megállapítani. Ez nálunk a biztonsági standard.
A sérült csatornát speciális marófejjel megtisztítjuk a rozsdától és szennyeződésektől. A belső felületet felérdesítjük és kémiai tisztítószerrel kezeljük, hogy a javítóanyag tökéletes molekuláris kötést (vulkanizálást) alkothasson a gumival.
Nem csak foltot teszünk rá: úgynevezett "gombát" (kombinált javítóanyagot) használunk. Ez egyszerre tömíti el a lyukat a gumi teljes keresztmetszetében (megvédve az acélöveket a nedvességtől) és zárja le belülről a nyomást egy vulkanizált folttal.
A javítás után a gumit visszaszereljük a felnire. Mivel a javítóanyag és a gumi mozgatása megváltoztatja a kerék egyensúlyát, minden javított kereket kötelezően centrírozunk (kiegyensúlyozunk), hogy elkerüljük a későbbi rázkódást.
Mielőtt visszakerülne az autóra, a kereket nyomás alá helyezzük és ellenőrizzük (víztükörrel vagy speciális folyadékkal). Csak akkor adjuk át, ha 100%-ig meggyőződtünk a tömítettségről és a javítás stabilitásáról.
Egy rosszul javított gumi életveszélyes lehet autópályán. Mi nem kötünk kompromisszumot a biztonság terén.
Nem használunk külső "behúzó szálat", mert az nem tartós és korrodálja az acélöveket. Kizárólag belső, vulkanizált gombával dolgozunk.
A defekttűrő gumik javítása külön szakértelmet és speciális gépeket igényel. Nálunk mindkettő rendelkezésre áll a biztonságos diagnózishoz.
A defektjavítás nálunk centrírozással végződik. Nem engedünk ki olyan autót, aminek a kerekét megbontottuk, de nem egyensúlyoztuk ki újra.
Német (Rema Tip-Top) javítóanyagokat használunk, amelyek a gumi élettartamának végéig garantálják a tömítettséget és a rugalmasságot.
Ha a gumi nem javítható (pl. oldalsérülés vagy kordszálszakadás miatt), megmondjuk. Nem kockáztatjuk az életedet egy párezer forintos javításért.
A defekt sürgős ügy. Igyekszünk a beérkező defektes kerekeket soron kívül vagy rövid várakozási idővel kezelni, hogy mielőbb útra kelhess.
Minden defekt más és más. Íme három eset, ahol a szakszerű diagnosztika segített elkerülni a nagyobb bajt vagy a felesleges költségeket.
Az ügyfél alacsony nyomású figyelmeztetést kapott a kijelzőn. Mivel RunFlat gumija volt, még 30 km-t autózott vele alacsony nyomáson a szervizünkig. Máshol azt mondták neki telefonon, hogy a RunFlat gumit defekt után mindenképpen cserélni kell, nem szabad javítani.
Leszereltük a gumit és megvizsgáltuk a belsejét. Mivel az ügyfél lassan és rövid távon hajtott, a belső oldalfal nem "égett" meg, nem jelentek meg a gumi-morzsalékok. A sérülés egy pici szög volt a futófelület közepén. Szakszerűen, gombával javítottuk, megspórolva az ügyfélnek közel 80.000 Ft-ot az új gumi árához képest.
Ügyfelünk hetek óta küzdött lassú nyomásvesztéssel a jobb hátsó keréknél (hetente 0.5 bar). Ő maga átnézte, de szöget nem talált. Kérte, hogy "keressük meg a lyukat és foltozzuk be". A vizuális vizsgálat nálunk sem mutatott sérülést a futófelületen.
A kereket víztükörbe tettük, ahol kiderült: a levegő nem a gumin, hanem az alufelni pereménél és a szelepnél szivárog. A felni peremén oxidáció alakult ki, ami megemelte a gumit. Lepucoltuk a felnit, peremtömítőt használtunk és kicseréltük a szelepet. Defektjavításra nem is volt szükség, csak karbantartásra.
Az ügyfél padkázott, aminek következtében egy pici "fül" szakadt ki a gumi oldalfalából. Mivel a gumi szinte új volt, kérte, hogy ragasszuk vissza vagy vulkanizáljuk le a sérülést, mert "alig látszik és nem is ereszti a levegőt".
Megvizsgáltuk a sérülést: a vágás mélyén látszottak az abroncs tartó kordszálai. Ez statikailag kritikus pont. Megmagyaráztuk az ügyfélnek, hogy az oldalfal javítása tilos és életveszélyes, mert ott a legnagyobb a gumi mozgása (deformációja), és bármikor széthasadhat menet közben. Szakmai meggyőződésből megtagadtuk a javítást, és segítettünk egy azonos típusú új abroncs beszerzésében.
Mindent összeszedtünk, amit a gumik mentéséről és a biztonságról tudni érdemes.
Sürgős defekt esetén is igyekszünk mielőbb fogadni. Egy előre egyeztetett időponttal viszont garantáltan várakozás nélkül tudunk segíteni.
| Hétfő | ZÁRVA |
| Kedd – Péntek | 07:00 – 12:00 | 13:00 – 17:00 |
| Szombat / Vasárnap | ZÁRVA |